Co Nowego

Przeczytaj najnowsze artykuły
Bal PKP 2018 banner

XXI Bal Podróżnika

The Royal Manor
454 Midland Avenue
Garfield, NJ 07026

3 luty 2018 r.
7:00pm – 2:00am

$150 dla dorosłych
$125 dla młodzieży do lat 30

ZAPROSZENIE NA BAL – KLIKNIJ TUTAJ

3 Lutego 2018 roku w Sali Balowej Royal Manor w Garfield, NJ, bawić się będzie po raz dwudziesty-pierwszy elita Polonii! Przez te lata, nasz bal stał się jedną z najważniejszych imprez kulturalnych wschodniego wybrzeża a może i całych Stanów Zjednoczonych. Od 10 lat honorowy patronat nad balem obejmuje Ambasador Polski w USA.

Po raz pierwszy w czasie Balu zostanie przeprowadzony konkurs The VOICE of POLONIA!

Warto przypomnieć, iż Bal Podróżnika trwa 7 godzin: od 7 wieczorem do 2 rano. Od 19:00-20:30 trwać będzie cocktail hour, w czasie którego będzie okazja posmakować wyśmienitych potraw i porozmawiać z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. Tuż po Cocktail Hour, uroczyste otwarcie Balu, krótkie powitanie wszystkich gości i sponsorów i rozpoczynamy zabawe przy zespole “Zambrowiacy”.

O 22:00 zostanie podany do stołów obiad. Będzie wiele innych niespodzianek jak co roku!

Bal Podróżnika to okazja do spotkania w towarzystwie ciekawych ludzi, których łączy pasja poznawania świata. Jest to dobry moment do podziękowania tym, którzy wspomagają Klub i z nami podróżują. Dlatego na nasz bal przyjeżdżają goście z terenu cały Stanów ZjednocRadio910Am-noweLogox2zonych a nawet z Hawaii a także z Polski. W dotychczasowych balach uczestniczyło łącznie ponad 5 tysięcy gości. A byli to nie tylko podróżnicy ale też elita Polonijnych biznesmenów, ludzi kultury i sztuki, polityki i mediów. Po prostu na tym balu trzeba być! Już teraz zarezerwuj tę datę. Bilety w sprzedaży od 10 stycznia 2018.

Gość Honorowy 21 Bala Podróżnika:
TOMASZ KAMMEL
Dziennikarz i podróżnik, producent i scenarzysta oraz specjalista w prowadzeniu festiwali, widowisk i koncertów; The Voice of Poland, Festiwale w Opolu i Sopocie, Rewia Sylwestrowa. Autor książki; „Jak występować publicznie… nie tylko w telewizji”.   

Leave a Comment

You can use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*